Efektívne riešenia pre váš biznis

Training

„Reštart“ tímu

Uvoľňovanie opatrení, otváranie prevádzok. Ľudia sa z home office vracajú do kancelárií či za zákazníkmi a nás napadajú rôzne otázky: Ako sú naši ľudia po tých mesiacoch na túto zmenu pripravení? Ako ovplyvnila dočasná zmena štýlu práce ich pracovné návyky?. Ako „reštartovať“ tím a pomaly sa dostávať do štandardného procesu?

Viac informácií
Tréning profesionálny obchodník

Profesionálny obchodník

Pokiaľ vidíte možnosti zlepšenia vašich obchodníkov v niektorých oblastiach, pomôžeme vám v tom. Pripravíme vám na mieru program, ktorý umožní vašim ľuďom posun vpred a pomôže im dosiahnuť lepšie predajné výsledky.

Viac informácií
Tréning Key Account Management

Key account management

Odpovedzme si na niekoľko otázok: Kto je to vlastne „kľúčový zákazník“? Máme tento typ zákazníkov vo firme zadefinovaný?

Viac informácií
Tréning Leadership

Leadership

Pokúste sa zamyslieť nad situáciou vo vašej spoločnosti a odpovedať si na niekoľko otázok: Aká je u vás firemná kultúra? Nakoľko sú spokojní zamestnanci?

Viac informácií
Tréning efektívneho vyjednávania Sharx

Efektívne vyjednávanie

Pokiaľ vidíte možnosti zlepšenia vo vyjednávaní, pomôžeme vám, aby ste boli nielen zúčastnenou stranou, ale aby ste ho priamo riadili a dosiahli konsenzus.

Viac informácií
Tréning telefonickej komunikácie

Telefonická komunikácia

Komunikácia cez telefón je dnes každodennou súčasťou nášho života. Je dôležitým faktorom pri budovaní i udržiavaní vzťahov so zákazníkmi.

Viac informácií
Tréning umenia prezentovať

Umenie prezentovať

Postavili ste sa pred skupinu ľudí, ktorej chcete odprezentovať svoj prevratný vynález, či nápad, ktorý zmení svet.

Viac informácií
Tréning podpory predaja

…a mnoho iných…

Na základe vašich požiadaviek dokážeme „ušiť na mieru“ rozvojový program, ktorý je zameraný na ľubovoľnú oblasť pôsobenia vašich ľudí alebo pripraviť a zrealizovať projekt, ktorý napomôže dosiahnutiu vášho cieľa.

Viac informácií